
Лобзик електричний Makita M4301 (450 Вт). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: M4301
3 936 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лобзик електричний Makita M4301 (450 Вт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 18 мм |
| Вес | 1.8 кг |
| Габаритні розміри | 217x77x197 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 65 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 10 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 6 мм |
| Длина кабеля | 2 м |
| Дополнительно | регулювання швидкості; можливість приєднання пилососа; спеціальне відділення в інструменті для зберігання шестигранного ключа |
| Комплектация | пиляльне полотно, шестигранний ключ, гарантійний талон, інструкція, коробка |
| Кут нахилу / повороту | 0°- 45° |
| Кількість коливань / ходів | 0-3100 об./хв |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 450 Вт |
| Підходить для | деревини, пластику, чорних та кольорових металів |
| Руків'я | D-подібне егрономічне |
| Ступені маятникового ходу | 3 |
| Тип питания | мережевий |
- Цена: 3 936 ₴




