
Пила ланцюгова акумуляторна Makita DUC306Z (2х18 В, без АКБ, 300 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: DUC306Z
22 929 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова акумуляторна Makita DUC306Z (2х18 В, без АКБ, 300 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.8 кг |
| Габарити полотна | 300 мм |
| Габаритні розміри | 270x205x232 мм (без шини) |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | ланцюг, шина, без АКБ та зарядки |
| Крок зубців | 3/8" |
| Об'єм оливного бака | 0.2 л |
| Тип аккумулятора | 18 В + 18 В / 1.5-6 А*год / Li-ion |
| Швидкість ланцюга | 20 м/с |
- Цена: 22 929 ₴




