
Бензиновая помпа Hyundai HY 83 (6.5 л.с.) (HY 83)
- Готово к отправке
- Код: HY 83
13 385 ₴
12 168 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензинова помпа Hyundai HY 83 (6.5 к.с.) (HY 83). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Вес | 27 кг |
| Характеристики привода | |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота всасывания | 5 м |
| Висота напору | 30 м |
| Габаритні розміри | 500x435x385 мм |
| Гарантія | 24 |
| Діаметр патрубка / з'єднання | 80 мм |
| Объем двигателя | 196 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Мощность | 6.5 к.с. |
| Производительность | 50 куб.м/год |
| Розмір часток у воді | 8 мм |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний, 1-циліндровий |
| Тип жидкости | чиста вода |
- Цена: 12 168 ₴






