
Мини-мойка высокого давления Bosch EasyAguatak 100 Long Lance (1.2 кВт, 300 л/ч) (06008A7E01)
- Готово к отправке
- Код: 06008A7E01
4 523 ₴
4 038 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міні-мийка високого тиску Bosch EasyAguatak 100 Long Lance (1.2 кВт, 300 л/год) (06008A7E01). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 5 м |
| Довжина шлангу | 3 м |
| Комплектация | роторна насадка, віялова насадка, шланг високого тиску (3 м), насадка для нанесення миючого засобу під високим тиском, водяний фільтр |
| Мощность | 1200 Вт |
| Производительность | 300 л/год |
| Температура води | 40°C |
| Давление | 100 бар |
- Цена: 4 038 ₴









