
Дриль ударний Bosch UniversalImpact 700 (0.701 кВт, 3000 об/хв) (0603131020). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 0603131020
3 037 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль ударний Bosch UniversalImpact 700 (0.701 кВт, 3000 об/хв) (0603131020). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 14 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 12 мм |
| Комплектация | додаткова рукоятка (2609256D93), обмежувач глибини (2603001019), пластикова валіза |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 17 Н*м |
| Количество ударов | 45000 уд/хв |
| Патрон | швидкозатискний, 2-13 мм |
| Мощность | 701 Вт |
| Редуктор | 1-швидкісний |
| Скорость вращения вала | 50-3000 об/хв |
- Цена: 3 037 ₴




