
Бензиновый снегоуборщик Hyundai S 7066 (7 л.с., 660 мм)
- Нет в наличии
- Код: S 7066
49 340 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензиновий снігоприбирач Hyundai S 7066 (7 к.с., 660 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Объем топливного бака | 2 л |
| Общие | |
| Вес | 86 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 510 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дальність викиду снігу | 11 м |
| Дополнительно | підігрів ручок, ручне регулювання дальності викиду, ручне регулювання напрямку викиду |
| Количество скоростей | 5 вперед / 2 назад |
| Матеріал корпуса | метал |
| Объем двигателя | 210 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Мощность | 7 к.с. |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний, OHV |
| Тип пуску | ручний та електричний стартер |
| Ширина обработки | 660 мм |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Hyundai ICW210 |
- Цена: 49 340 ₴




