
Бензиновый снегоуборщик Hyundai S 6561 (6.5 л.с., 610 мм)
- Готово к отправке
- Код: S 6561
36 985 ₴
33 320 ₴
-10%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензиновий снігоприбирач Hyundai S 6561 (6.5 к.с., 610 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Общие | |
| Вес | 61 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 510 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дальність викиду снігу | 11 м |
| Дополнительно | підігрів ручок, фари, ручне регулювання дальності викиду, ручне регулювання напрямку викиду |
| Количество скоростей | 4 вперед / 1 назад |
| Матеріал корпуса | метал |
| Объем двигателя | 200 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Мощность | 6.5 к.с. |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний, OHV |
| Тип пуску | ручний та електричний стартер |
| Ширина обработки | 610 мм |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Hyundai ICW200 |
- Цена: 33 320 ₴





