
Бензиновый снегоуборщик Hyundai S 5556 (5.5 л.с., 530 мм)
- Готово к отправке
- Код: S 5556
28 452 ₴
25 632 ₴
-10%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензиновий снігоприбирач Hyundai S 5556 (5.5 к.с., 530 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Общие | |
| Вес | 57 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 510 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дальність викиду снігу | 11 м |
| Дополнительно | підігрів ручок, ручне регулювання дальності викиду, ручне регулювання напрямку викиду |
| Количество скоростей | 4 вперед / 1 назад |
| Матеріал корпуса | метал |
| Объем двигателя | 163 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Мощность | 5.5 к.с. |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний, OHV |
| Тип пуску | ручний стартер |
| Ширина обработки | 530 мм |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Hyundai ICW160 |
- Цена: 25 632 ₴





