
Вибрационная трамбовочная машина Hyundai HTR 130 (4 л.с., 13 кН)
- Готово к отправке
- Код: HTR 130
58 996 ₴
52 675 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вібраційна трамбувальна машина Hyundai HTR 130 (4 к.с., 13 кН). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 60 кг |
| Характеристики двигателя | |
| Расход топлива | 0.39 л/ч |
| Марка двигателя | Hyundai IC 150 |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 50-70 мм |
| Габарити платформи | 345х265 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | транспортувальні колеса - є |
| Усилие | 13 кН |
| Количество ударов | 610-680 уд/хв |
| Объем двигателя | 149 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 2.2 л |
| Мощность | 4 к.с. |
| Система охлаждения | повітряне |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний, OHV з верхнім розташуванням клапанів |
| Тип пуску | ручний стартер |
- Цена: 52 675 ₴



