
Вибрационная плита Hyundai HPC 450R (6.5 л.с., 22 кН)
- Нет в наличии
- Код: HPC 450R
65 042 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вибраційна плита Hyundai HPC 450R (6.5 к.с., 22 кН). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Глубина уплотнения | 500 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 130 кг |
| Характеристики двигателя | |
| Расход топлива | 0.39 л/ч |
| Марка двигателя | Hyundai IC 200 |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити платформи | 660x380 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | транспортувальні колеса – є; система зрошення – ні; вулканічний килимок – є; захист двигуна від низького рівня масла – є; реверс - є |
| Усилие | 22 кН |
| Количество ударов | 4600 уд/хв |
| Объем двигателя | 196 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Обрабатываемый материал | сталь |
| Мощность | 6.5 к.с. |
| Производительность | 450 м/год |
| Система охлаждения | повітряне |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний, OHV з верхнім розташуванням клапанів |
| Тип пуску | ручний стартер |
| Скорость передвижения | 20 м/хв |
- Цена: 65 042 ₴



