
Лобзик електричний Bosch PST 650 (0.5 кВт, 3100 ход/хв) (06033A0721). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 06033A0721
2 362 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лобзик електричний Bosch PST 650 (0.5 кВт, 3100 ход/хв) (06033A0721). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 20 мм |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 65 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 10 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 4 мм |
| Дополнительно | безінструментальна заміна пиляльного полотна SDS; стальна підошва; здув тирси з робочої поверхні; відсутність вібрації Low Vibration; активний захист від пилу; можливість під'єднання пилососа; вимикач з можливістю фіксації у ввімкненому положенні |
| Комплектация | пиляльне полотно по дереву T144D (4 шт.), гарантійний талон, інструкція, упаковка |
| Кут нахилу / повороту | 45° |
| Кількість коливань / ходів | 500-3100 ход/хв |
| Количество скоростей | 1 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 500 Вт |
| Руків'я | ергономічне D-подібне |
| Ступені маятникового ходу | немає |
| Тип питания | мережевий |
| Тип крепежа | SDS |
- Цена: 2 362 ₴





