
Перфоратор Bosch PBH 2100 RE (550 Вт) (06033A9320). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 06033A9320
3 809 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Bosch PBH 2100 RE (550 Вт) (06033A9320). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.2 кг |
| Габаритні розміри | 216х402 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 20 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 24 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 12 мм |
| Энеpгия удаpа | 1.7 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка (2 602 025 102), обмежувач глибини (2 603 001 019), пластмасовий чемодан (2 605 438 602) |
| Количество ударов | 0-5800 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 550 Вт |
| Режимы работы | удар, свердління |
| Скорость вращения вала | 0-2300 об/хв |
- Цена: 3 809 ₴



