
Пила ланцюгова акумуляторна Makita DUC353Z (2х18 В, без АКБ, 350 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: DUC353Z
24 422 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова акумуляторна Makita DUC353Z (2х18 В, без АКБ, 350 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.2 кг |
| Габарити полотна | 350 мм |
| Габаритні розміри | 443x215x235 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | захисний чохол, напильник, без АКБ та зарядки |
| Крок зубців | 3/8" |
| Об'єм оливного бака | 0.2 л |
| Тип аккумулятора | 18 В + 18 В / 1.5-6 А*год / Li-ion |
| Швидкість ланцюга | 20 м/с |
- Цена: 24 422 ₴





