
Трактор-газонокосарка AL-KO Solo T 15-93.7 HD-A (10.5 к.с.) (127417). Оригінал
- Нет в наличии
206 479 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трактор-газонокосарка AL-KO Solo T 15-93.7 HD-A (10.5 к.с.) (127417). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 227 кг |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Габаритні розміри | 2300x1000x1200 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | задній викид трави в мішок, електростартер |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 380 / 460 мм |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 6 |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Объем двигателя | 452 куб.см |
| Мощность | 10.5 к.с |
| Різальна система | роторна |
| Тип двигателя | 4-тактний / AL-KO Pro 450 |
| Тип пересування | самохідна |
| травозбірник | 220 л |
| Ширина обработки | 930 мм |
- Цена: 206 479 ₴





