
Триммер электрический Bosch ART 24 (400 Вт, 240 мм) (06008A5800)
- Готово к отправке
- Код: 06008A5800
3 824 ₴
3 384 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тример електричний Bosch ART 24 (400 Вт, 240 мм) (06008A5800). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Длина лески | 6 м |
| Диаметр лески | 1.6 мм |
| Комплектация | котушка з ліскою (F016800351) |
| Мощность | 400 Вт |
| Різальна система | ліска |
| Швидкість різу | 12000 об/хв |
| Ширина обработки | 240 мм |
- Цена: 3 384 ₴




