
Стіл координатний FDB Maschinen SC 310 (826941). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 826941
1 770 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл координатний FDB Maschinen SC 310 (826941). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FDB Maschinen |
| Пользовательские характеристики | |
| 1 оберт маховика | 1.25 мм |
| Вес | 1.5 кг |
| Відстань між Т-подібними пазами | 34 мм |
| Гарантія | 12 |
| Кількість Т-подібних пазів | 3 шт. |
| Масштаб шкали маховика (ціна поділки лімба) | 0.05 мм |
| Переміщення по осі Y | 50 мм |
| Переміщення по осі Х | 200 мм |
| Размер стола | 310х90 мм |
| Розміри Т-подібного паза | 15х8х6 мм |
- Цена: 1 770 ₴








