
Барабанний шліфувальний верстат FDB Maschinen MM 560 (1.5 кВт) (827106). Оригінал
- Нет в наличии
62 100 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Барабанний шліфувальний верстат FDB Maschinen MM 560 (1.5 кВт) (827106). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FDB Maschinen |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 106 кг |
| Габарити оброблюваного матеріалу | 550х76х19 мм |
| Габаритні розміри | 1080х1080х1150 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина шліфування | 0.5 мм |
| Напряжение питания | 380 В |
| Мощность двигателя подачи | 80 Вт |
| Потужність двигуна шліфувального барабана | 1500 Вт |
| Розміри шліфувального барабана | 560х132 мм |
| Швидкість обертання шліфувального барабана | 1440 об/хв |
| Скорость подачи | 0-3 м/хв |
- Цена: 62 100 ₴








