
Форматно-розкроювальний верстат FDB Maschinen FR45 ZS (6.6 кВт) (827133). Оригінал
- Нет в наличии
381 900 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Форматно-розкроювальний верстат FDB Maschinen FR45 ZS (6.6 кВт) (827133). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FDB Maschinen |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1050 кг |
| Габаритні розміри | 3445х3620х1500 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина пропилу (90°) | 125 мм |
| Дополнительно | є кронштейн кріплення системи стружковидалення та центральна система змащування вузлів |
| Кут встановлення диска | 0-45° |
| Кут встановлення скосу | 0±45° |
| Напряжение питания | 380 В, ~3ф |
| Мощность | 6600 Вт |
| Розмір додаткового стола | 850x750 мм |
| Розмір основного диска | 400 мм |
| Розмір підрізного диска | 125х22х3 мм |
| Размер стола | 1200x570 мм |
| Ход каретки | 3200х415 мм |
| Швидкість обертання відрізного диску | 5000 об/хв |
| Швидкість обертання підрізного диска | 8000 об/хв |
- Цена: 381 900 ₴









