
Комбінований деревообробний верстат FDB Maschinen MLQ 400М (3 кВт) (827617). Оригінал
- Нет в наличии
120 851 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комбінований деревообробний верстат FDB Maschinen MLQ 400М (3 кВт) (827617). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FDB Maschinen |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 320 кг |
| Габарити стола рейсмуса | 700x405 мм |
| Габарити стола фуганка | 1510x410 мм |
| Габаритні розміри | 1570x1400x1080 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина стругання | 200 / 6 мм |
| Діаметр валу | 78 мм |
| Діаметр патрубка / з'єднання | 32 мм |
| Диаметр фрезы | 85 мм |
| Количество ножей | 3 шт. |
| Максимальна висота фрезерування | 50 мм |
| Максимальна товщина розпилювання | 100 мм |
| Максимальне поздовжнє / поперечне / вертикальне переміщення довб | 80 / 70 / 50 мм |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 3000 Вт |
| Робоча висота столу | 100 мм |
| Розмір основного диска | 305х2.5х25.4 мм |
| Розмір рухомого столу | 885x170 мм |
| Скорость вращения вала | 3830 об/хв |
| Скорость подачи | рейсмуса: 9.5 м/хв |
- Цена: 120 851 ₴









