
Комбінований деревообробний верстат FDB Maschinen MLQ 300КВ (2.2 кВт) (826902). Оригінал
- Нет в наличии
74 635 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комбінований деревообробний верстат FDB Maschinen MLQ 300КВ (2.2 кВт) (826902). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FDB Maschinen |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 200 кг |
| Габарити оброблюваного матеріалу | 110 / 10 мм |
| Габарити стола рейсмуса | 560х300 мм |
| Габарити стола фуганка | 1210x390 мм |
| Габаритні розміри | 1210х1450х850 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина стругання | 300 / 3 мм |
| Діаметр валу | 70 мм |
| Диаметр фрезы | 85 мм |
| Количество ножей | 3 шт. |
| Максимальна висота фрезерування | 70 мм |
| Максимальна товщина розпилювання | 100 мм |
| Максимальне поздовжнє / поперечне / вертикальне переміщення довб | 120 / 100 / 50 мм |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 2200 Вт |
| Робоча висота столу | 40 мм |
| Розмір основного диска | 250х2.6х25 мм |
| Розмір рухомого столу | 320х220 мм |
| Хід рухомого столу | 960 мм |
| Скорость вращения вала | 3100 об/хв |
| Скорость подачи | рейсмуса: 6.5 м/хв |
- Цена: 74 635 ₴




