
Кромкооблицювальний верстат FDB Maschinen MB 50 (1.23 Вт) (826974). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 826974
65 520 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кромкооблицювальний верстат FDB Maschinen MB 50 (1.23 Вт) (826974). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FDB Maschinen |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 105 кг |
| Габарити оброблюваного матеріалу | 85 мм / без обмежень |
| Габаритні розміри | 1000х725х1020 мм |
| Гарантія | 12 |
| Дополнительно | є обрізка кромки; товщина панелі - 12-48 мм |
| Мінімальний радіус заокруглення заготовки | 20 мм |
| Напряжение питания | 380 В |
| Мощность | 1230 Вт |
| Температура нагрівання | 110-180 °C |
| Давление | до 0.5 бар |
| Скорость подачи | 1-15 м/хв |
| Ширина / товщина кромкооблицювальної стрічки | 15-50 / 0.3-5 мм |
- Цена: 65 520 ₴






