Маятниковый регулируемый дождеватель Verto (208 кв.м) (15G773)
- Готово к отправке
- Код: 15G773
1 376 ₴
1 240 ₴
-10%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Маятниковий регульований дощувач Verto (208 кв.м) (15G773). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Verto |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.30 кг |
| Дополнительно | 16 форсунок; регулювання ширини поливу; регулювання кута повороту і нахилу струменя; є металева ніжка для швидкої і зручної установки зрошувача на траві |
| Площадь обработки | 2 сотки |
| Резьба | 1/2"-3/4" |
- Цена: 1 240 ₴