
Рубанок електричний TEX.AC ТА-01-545 (1.15 кВт, 82 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-01-545
3 234 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рубанок електричний TEX.AC ТА-01-545 (1.15 кВт, 82 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 кг |
| Гарантія | 12 |
| Глибина стругання | 3 мм |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | 3 шт. V-подібних канавок для фасок, захист від випадкового включення, важіль паркування, можливість стаціонарної установки |
| Діаметр патрубка / з'єднання | внутрішній: 30 мм; зовнішній: 38 мм |
| Комплектация | мішок для збору стружки, напрямна стругання фальця, паралельна напрямна, ріжковий ключ, кришка валу, комплект гвинтів кріплення стійок, станина, комплект стійок |
| Количество ножей | 2 шт. (двосторонні, HSS сталь) |
| Мощность | 1150 Вт |
| Регульована глибина вибирання фальця | чверть: 0-12 мм |
| Скорость вращения вала | 16500 об/хв |
| Ширина обработки | 82 мм |
- Цена: 3 234 ₴






