
Зварювальний апарат інверторний Tex.AC ТА-00-203 TITAN (7.5 кВт, 300 А). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-00-203
4 956 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зварювальний апарат інверторний Tex.AC ТА-00-203 TITAN (7.5 кВт, 300 А). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Напряжение питания | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 кг |
| Габаритні розміри | 256х120х175 мм |
| Гарантія | 12 |
| Довжина кабеля електродотримача | 2.5 м |
| Довжина кабеля маси | 2 м |
| Диаметр электрода | 1.6-5 мм |
| Зварювальний струм MMA | 20-300 А |
| Комплектация | тримач маси, тримач електрода, плечовий ремінь |
| Мощность | 7.5 кВт |
| Степень защиты | IP21S |
| Тип зварювання | ручна дугова (ММА) |
| Тривалість включення (ТВ) | 80% |
- Цена: 4 956 ₴




