
Полірувальна машина Tex.AC ТА-01-465 (1.6 кВт). Оригінал
- Нет в наличии
2 774 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полірувальна машина Tex.AC ТА-01-465 (1.6 кВт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 кг |
| Гарантія | 12 |
| Длина кабеля | 1.5 м |
| Диаметр диска | 180 мм |
| Комплектация | полірувальний диск, вовняний диск для полірування, передня рукоятка, комплект щіток (2 шт.), вилковий ключ |
| Мощность | 1600 Вт |
| Різьба шпинделя | M 14 |
| Скорость вращения вала | 0-3000 об/хв |
- Цена: 2 774 ₴




