
Лобзик Tex.AC ТА-01-550 (550 Вт). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-01-550
1 393 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лобзик Tex.AC ТА-01-550 (550 Вт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантія | 12 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 55 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 10 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 6 мм |
| Длина кабеля | 2 м |
| Дополнительно | мідна обмотка електромотора |
| Комплектация | пиляльне полотно по дереву, патрубок для пилососа, шестигранний ключ, гарантійний талон, інструкція, упаковка |
| Кут нахилу / повороту | 0-45° |
| Кількість коливань / ходів | 3000 об./хв |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 550 Вт |
| Підходить для | деревини, пластику, чорних та кольорових металів |
| Руків'я | D-подібне |
| Ступені маятникового ходу | немає |
| Тип питания | мережевий |
| Тип крепежа | швидкозатисне |
- Цена: 1 393 ₴



