
Електропила ланцюгова Тех.АС ТА-03-228 (2.8 кВт, 406 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-03-228
3 420 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електропила ланцюгова Тех.АС ТА-03-228 (2.8 кВт, 406 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.3 кг |
| Габарити полотна | 406 мм |
| Гарантія | 12 |
| Дополнительно | блокування кнопки включення, функція швидкої заміни щіток, електронне гальмо ланцюга, механічне гальмо ланцюга |
| Комплектация | шина, ланцюг, захисний кожух на шину, ключ |
| Крок зубців | 3/8" |
| Об'єм оливного бака | 0.26 л |
| Мощность | 2800 Вт |
| Швидкість ланцюга | 14 м/с |
- Цена: 3 420 ₴


