
Шуруповерт мережевий TEX.AC ТА-01-104 (0.45 кВт, 0-700 об/хв). Оригінал
- Нет в наличии
877 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт мережевий TEX.AC ТА-01-104 (0.45 кВт, 0-700 об/хв). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 15 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 8 мм |
| Комплектация | дриль-шуруповерт, інструкція, гарантійний талон |
| Напряжение питания | мережа |
| Патрон | швидкозатискний |
| Мощность | 450 Вт |
| Режимы работы | безударний |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Скорость вращения вала | 700 об/хв |
- Цена: 877 ₴

