
Зварювальний апарат інверторний TexAC ТА-00-109 (6.4 кВА, 250 А). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-00-109
2 182 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зварювальний апарат інверторний TexAC ТА-00-109 (6.4 кВА, 250 А). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.8 кг |
| Габаритні розміри | 155x105x245 мм |
| Гарантія | 12 |
| Гарячий старт «Hot-Start» | є |
| Дисплей | є |
| Довжина кабеля електродотримача | 1.2 м |
| Довжина кабеля маси | 1.5 м |
| Дополнительно | є захист від перегріву, примусове охолодження |
| Зварювальний струм MMA | 20-250 А |
| ККД | 85% |
| Комплектация | тримач маси, тримач електрода, плечовий ремінь, інструкція, гарантійний талон |
| Напряжение питания | 140-250 В |
| Мощность | 6.4 кВA |
| Система охлаждения | є |
| Степень защиты | IP21 |
| Тривалість включення (ТВ) | 60% |
| Форсаж дуги «Arc-Force» | є |
- Цена: 2 182 ₴




