
Дриль Tex-AC TA-01-204 (0.7 кВт, 3000 об/хв). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-01-204
913 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль Tex-AC TA-01-204 (0.7 кВт, 3000 об/хв). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.1 кг |
| Гарантія | 12 |
| Длина кабеля | 2 м |
| Дополнительно | блокування кнопки ввімкнення, регулятор обертів, флажковий реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 13 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 20 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Патрон | швидкозатискний, 1.5-10 мм |
| Мощность | 700 Вт |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
- Цена: 913 ₴



