
Зварювальний апарат інверторний TexAC ТА-00-111 (7.5 кВА, 300 А). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-00-111
2 921 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зварювальний апарат інверторний TexAC ТА-00-111 (7.5 кВА, 300 А). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Напряжение питания | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.8 кг |
| Габаритні розміри | 155x105x245 мм |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр электрода | 1.6-5 мм |
| Зварювальний струм MMA | 20-300 А |
| Цвет | помаранчевий з чорним |
| Комплектация | тримач маси, тримач електрода, плечовий ремінь, інструкція, гарантійний талон |
| Номинальная потребляемая мощность | 7.5 кВА |
| Степень защиты | IP 21S |
| Тип | MMA |
| Тип управления | Электронное |
| Тривалість включення (ТВ) | 60% |
| Форсаж дуги «Arc-Force» | є |
- Цена: 2 921 ₴




