
Електрична ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-231 (3 кВт, 406 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-03-231
4 604 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-231 (3 кВт, 406 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.5 кг |
| Габарити полотна | 406 мм |
| Дополнительно | автоматичне змащення ланцюга, гальмо ланцюга, блокування кнопки увімкнення, функція швидкої заміни щіток |
| Комплектация | шина, ланцюг, затискний ключ, захисний кожух на шину |
| Крок зубців | 3/8" |
| Количество звеньев | 57 |
| Мощность | 3000 Вт |
| Тип крепежа | ключове |
| Швидкість ланцюга | 14 м/с |
- Цена: 4 604 ₴







