
Мережевий шуруповерт Tex.AC ТА-01-108 (0.55 кВт). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-01-108
1 311 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий шуруповерт Tex.AC ТА-01-108 (0.55 кВт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Дополнительно | рукоятка з м'якою накладкою, блокування включення |
| Допустима швидкість обертання | 750 об/хв |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 15 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 8 мм |
| Комплектация | запасні вугільні щітки, інструкція |
| Патрон | 10 мм, ключовий |
| Мощность | 550 Вт |
| Редуктор | 1-швидкісний |
| Режимы работы | безударний, реверс |
| Тип питания | електромережа 220 В |
- Цена: 1 311 ₴








