
Електрокоса Tex.AC ТА-03-319 (2 кВт, 420 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-03-319
4 480 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокоса Tex.AC ТА-03-319 (2 кВт, 420 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Длина ножа | 250 мм |
| Диаметр лески | 1.8 мм |
| Комплектация | штанга, роздільні рукоятки, захисний кожух, ремінь через плече з карабіном, напівавтоматична шпуля, трьох-пелюстковий ніж, нерухомий ріжучий ніж, комплект кріпильних гвинтів і гайок, набір інструментів, інструкція, гарантійний талон |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 2000 Вт |
| Руків'я | велосипедна |
| Скорость вращения вала | 10000 об/хв |
| Ширина обработки | жилкою: 420 мм; ножем: 250 мм |
| Штанга | цілісна |
- Цена: 4 480 ₴





