
Фрезер електричний TEX.AC ТА-01-597 (2.2 кВт). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-01-597
3 762 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фрезер електричний TEX.AC ТА-01-597 (2.2 кВт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 60 мм |
| Вес | 3.7 кг |
| Гарантія | 12 |
| Длина кабеля | 2 м |
| Дополнительно | регулювання оборотів, фіксатор шпинделя, шкала глибини занурення |
| Диаметр фрезы | 52 мм |
| Комплектация | паралельний упор, напрямний лекало, патрубок для пилососа, спеціальний ключ, цанга для фрез, циркуль/адаптер |
| Мощность | 2200 Вт |
| Цанговий патрон | 6/8/12 мм |
| Скорость вращения вала | 12000-28000 об/хв |
- Цена: 3 762 ₴







