
Електрична газонокосарка Tex.AC ТА-03-406 (1.4 кВт, 320 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-03-406
5 160 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка Tex.AC ТА-03-406 (1.4 кВт, 320 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25/45/65 мм |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 135 мм |
| Мощность | 1400 Вт |
| Система регулювання висоти ножа | ручне регулювання висоти підстригання, 3 рівня |
| Тип пересування | несамохідна |
| травозбірник | 35 л, пластиковий |
| Скорость вращения вала | 3500 об/хв |
| Ширина обработки | 320 мм |
- Цена: 5 160 ₴





