
Стрічкова шліфмашина Tex.AC ТА-01-520 (1100 Вт). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-01-520
2 501 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стрічкова шліфмашина Tex.AC ТА-01-520 (1100 Вт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 кг |
| Гарантія | 12 |
| Длина кабеля | 2 м |
| Дополнительно | плавне регулювання обертів |
| Комплектация | шліфувальна стрічка, мішок для збору пилу, інструкція, гарантійний талон |
| Напряжение питания | 220 Вт |
| Мощность | 1100 Вт |
| Розміри шліфувальної стрічки | 76х457 мм |
| Скорость вращения вала | 120-260 об/хв |
- Цена: 2 501 ₴



