
Tex.AC Лобзик 1050 Вт (580) (ТА-01-580). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-01-580
2 120 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Tex.AC Лобзик 1050 Вт (580) (ТА-01-580). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.9 кг |
| Гарантія | 12 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 110 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 15 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 12 мм |
| Длина кабеля | 2 м |
| Дополнительно | плавне регулювання обертів; підсвічування; пластиковий екран; нопка ввімкнення збільшеного циклу; блокування кнопки ввімкнення |
| Комплектация | пиляльне полотно по дереву, пластикова накладка на підошву. патрубок для пилососа, шестигранний ключ, паралельний упор, пластиковий кейс, гарантійний талон, інструкція, упаковка |
| Кут нахилу / повороту | 0-45° |
| Кількість коливань / ходів | 0-3000 об./хв |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 1050 Вт |
| Підходить для | деревини, пластику, чорних та кольорових металів |
| Руків'я | D-подібне егрономічне |
| Ступені маятникового ходу | є |
| Тип питания | мережевий |
| Тип крепежа | швидкозатисне |
- Цена: 2 120 ₴




