
Електрична газонокосарка Tex.AC ТА-03-426 (1.4 кВт, 320 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-03-426
4 315 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка Tex.AC ТА-03-426 (1.4 кВт, 320 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25/40/55 мм |
| Гарантія | 12 |
| Дополнительно | захист від випадкового включення, індикатор наповнення травозбірника |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 130 мм |
| Мощность | 1400 Вт |
| Система регулювання висоти ножа | ручне регулювання висоти підстригання, 3 рівня |
| Тип пересування | несамохідна |
| травозбірник | 35 л, пластиковий |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
| Ширина обработки | 320 мм |
- Цена: 4 315 ₴






