
Тример електричний Tex.AC ТА-03-314 (2 кВт, 420 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-03-314
4 212 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тример електричний Tex.AC ТА-03-314 (2 кВт, 420 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр лески | 1.6 мм |
| Комплектация | ремінь через плече з карабіном, напівавтоматична шпуля, трьох-пелюстковий ніж, нерухомий ріжучий ніж, комплект кріпильних гвинтів і гайок, набір інструментів |
| Мощность | 2000 Вт |
| Різальна система | ліска, ніж |
| Система регулювання висоти ножа | ручне |
| Скорость вращения вала | 8000 об/хв |
| Ширина обработки | ліска 420 мм/ніж 250 мм |
| Штанга | пряма |
- Цена: 4 212 ₴





