
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Tex.AC ТА-01-160 (2х12 В, 2 А*ч)
- Нет в наличии
- Код: TA-01-160
1 505 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Tex.AC ТА-01-160 (2х12 В, 2 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1 кг |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 36 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | акумулятор Li-Ion, 2 А*год, 12 В (2 шт.), кейс, зарядний пристрій |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 22 Н*м |
| Патрон | 0.8-10 мм, швидкозатискний |
| Ступені крутного моменту | 18+1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion, 12 В, 2 А*год (2 шт.) |
| Тривалість заряджання акумулятора | 60 хв |
| Скорость вращения вала | 0-400 / 0-1400 об/хв |
- Цена: 1 505 ₴









