
Електрокоса Tex.AC ТА-03-316 (1.8 кВт, 420 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-03-316
3 886 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокоса Tex.AC ТА-03-316 (1.8 кВт, 420 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Длина ножа | 250 мм |
| Диаметр лески | 1.6 мм |
| Комплектация | штанга, рукоятка, захисний кожух, ремінь через плече з карабіном, напівавтоматична шпуля, трьох-пелюстковий ніж, нерухомий ріжучий ніж, комплект кріпильних гвинтів і гайок, набір інструментів, інструкція, гарантійний талон |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 1800 Вт |
| Руків'я | D-подібна |
| Скорость вращения вала | 8000 об/хв |
| Ширина обработки | жилкою: 420 мм; ножем: 250 мм |
| Штанга | цілісна |
- Цена: 3 886 ₴





