
Шуруповерт акумуляторний Tex.AC TA-01-162 (2х12 В, 1.5 А*год). Оригінал
- Нет в наличии
2 318 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт акумуляторний Tex.AC TA-01-162 (2х12 В, 1.5 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 А*год |
| Вес | 1 кг |
| Габаритні розміри | 250 мм |
| Гарантія | 12 |
| Дополнительно | гальмо двигуна, підсвічування, повзунковий реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 26 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 36 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 12 мм |
| Комплектация | акумуляторна батарея 2 шт., зарядний пристрій, кейс, кліпса |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | 0.8-10 мм |
| Робоча висота | 90 мм |
| Тривалість заряджання акумулятора | 3 години |
| Скорость вращения вала | 1400 об/хв |
- Цена: 2 318 ₴




