
Перфоратор Tex.AC ТА-01-301 (1350 Вт). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TA-01-301
3 086 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Tex.AC ТА-01-301 (1350 Вт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.4 кг |
| Габаритні розміри | 415х340х100 мм |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 26 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 26 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 6 Дж |
| Комплектация | кейс, додаткова рукоятка, глибиномір, набір бурів (6, 8 та 10 мм), піка, зубило, пильовик, мастило для патрона |
| Количество ударов | 0-4500 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 1350 Вт |
| Режимы работы | свердління + удар, удар, свердління |
| Скорость вращения вала | 1100 об/хв |
- Цена: 3 086 ₴



