
Акумуляторна ексцентрикова шліфмашина Makita DBO180Z (18 В, без АКБ, 125 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: DBO180Z
8 979 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ексцентрикова шліфмашина Makita DBO180Z (18 В, без АКБ, 125 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2.8 мм |
| Вес | 1.7 кг |
| Габаритні розміри | 175х123х153 мм |
| Гарантія | 36 |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | тримач для паперового пилозбірника 135246-0; без акумуляторної батареї та зарядного пристрою |
| Кількість коливань / ходів | 14000-22000 кол/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Скорость вращения вала | 7000-11000 об/хв |
- Цена: 8 979 ₴



