
Багатофункціональний інструмент Dremel 4250-6/128 (175 Вт) (F0134250JN). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: F0134250JN
11 269 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Багатофункціональний інструмент Dremel 4250-6/128 (175 Вт) (F0134250JN). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dremel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.6 кг |
| Габаритні розміри | 230x40x50 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | система швидкої зміни насадок EZ Twist, регулювання швидкості |
| Комплектация | гравер; приставки (6 шт.), фірмові насадки Dremel (128 шт.), цанга, тримачі, шліфувальні круги, шліфувальні стрічки, металевий кейс |
| Напряжение питания | 220-240 В |
| Мощность | 175 Вт |
| Цанговий патрон | 3.2 мм |
| Скорость вращения вала | 5000-35000 об/хв |
- Цена: 11 269 ₴









