
Лобзик электрический Makita 4329 (0.45 кВт, 3100 ход/мин)
- Готово к отправке
- Код: 4329
3 954 ₴
3 499 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лобзик електричний Makita 4329 (0.45 кВт, 3100 ход/хв). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Вес | 1.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 18 мм |
| Габаритні розміри | 217x77x197 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 65 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 10 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 6 мм |
| Дополнительно | підключення пилососа; полегшений корпус з низьким рівнем вібрації та шуму; електронне регулювання швидкості; встановлення опорної плити у положення для різання біля краю заготовки. |
| Комплектация | шестигранний ключ, полотно для розпилу по дереву, гарантійний талон, інструкція, коробка |
| Кут нахилу / повороту | 45 ° |
| Кількість коливань / ходів | 500-3100 об./хв |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 450 Вт |
| Підходить для | деревини, пластика, чорних та кольорових металів |
| Руків'я | D-подібне егрономічне |
| Ступені маятникового ходу | 4 |
| Тип питания | мережевий |
- Цена: 3 499 ₴







