
Перфоратор Makita HR2470 (780 Вт)
- Нет в наличии
- Код: HR2470
7 839 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Makita HR2470 (780 Вт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Вес | 2.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 370x84x214 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, регулювання обертів |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 24 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 32 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 35-54 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.4 Дж |
| Комплектация | бокова ручка 158057-6, обмежувач глибини 324219-0, пластиковий кейс 824799-1 |
| Количество ударов | 0-4500 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 780 Вт |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом і довбання |
| Скорость вращения вала | 0-1100 об/хв |
- Цена: 7 839 ₴




