
Пила ланцюгова Makita UC3541A (1.8 кВт, 350 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: UC3541A
11 173 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова Makita UC3541A (1.8 кВт, 350 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.7 кг |
| Габарити полотна | 350 мм |
| Габаритні розміри | 455x245x200 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | захисний кожух, шина ланцюга, ланцюг |
| Крок зубців | 3/8" |
| Количество звеньев | 52 |
| Об'єм оливного бака | 200 мл |
| Мощность | 1800 Вт |
| Робоча довжина | 325 мм |
| Швидкість ланцюга | 14.5 м/с |
| Ширина паза | 1.1 мм |
- Цена: 11 173 ₴









