
Бур для удаления раствора Dremel (569) (1.6 мм) (2615056932)
- Готово к отправке
- Код: 2615056932
719 ₴
654 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бур для видалення залишків розчину Dremel (569) (1.6 мм) (2615056932). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dremel |
| Диаметр | 1.6 мм |
| Общая длина | 58 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Допустима швидкість обертання | 20000 об/хв |
| Применение | різка, різьба, сверління, фрезерування, чистка |
| Обрабатываемый материал | міжплитковий розчин |
| Робоча довжина | 6 мм |
| Хвостовик | 3.2 мм |
- Цена: 654 ₴
